systemy sygnalizacji pożaru-instalacje oddymiania

systemy sygnalizacji pożaru

 

Polon-Alfa, ESSER, Sagitta, Aritech, D+H, Merrcor.

 

Wykrycie pożaru na długo przed pojawieniem się płomieni ma decydujące znaczenie dla uniknięcia zakłóceń w łączności, przerw pracy, strat materialnych i zniszczeń oraz dla zapewnienia bezpiecznej ewakuacji ludzi. Pozwala na to zastosowanie systemu wczesnego wykrywania pożaru, dzięki któremu można uratować życie ludzkie, mienie i zapobiec katastrofom budowlanym oraz rozpocząć gaszenie w początkowej fazie trwania pożaru.

 

Zainstalowanie systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru umożliwia szybkie i precyzyjne zlokalizowanie pożaru, wskazanie miejsca jego powstania, powiadomienie o niebezpieczeństwie najbliższego otoczenia i poprzez system monitoringu - straży pożarnej.

 

images_240

 

System sygnalizacji pożarowej ( SSP ) lub SAP - System Alarmu Pożarowego - jest kombinacją elementów oraz ich wyposażenia wraz ze źródłem zasilania i łączącymi je przewodami. Mają one na celu możliwie wczesne wykrycie, lokalizację oraz sygnalizowanie i alarmowanie o pożarze w fazie jego powstania.

 

Zajmujemy sie systemami sygnalizacji pożaru począwszy od montażu, poprzez serwis a skończywszy na konserwacji. Wykonujemy także modernizację, konserwację i serwis istniejących już systemów.

 

W ofercie posiadamy:

- centrale syganlizacji pożaru

- centrale oddymiania

- centrale sterujące elektronicznymi systemami ppoż

 

Działamy na terenie miast: Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, oraz wg. przyjętego zlecenia.
Copyright © 2013 ELTECH - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl