systemy alarmowe

systemy alarmowe

 

Oferowane przez nas systemy alarmowe są jednym z najpopularnieszych sposobów zabezpieczenia miania i osób na wypadek włamania i pożaru. Współczesne instalacje alarmowe składaja się z :


- centrali alarmowej

- czujników ruchu, dymu, czadu, gazu

- sygnalizatorów akustyczno-optycznych

- klawiatury sterującej

- przycisków napadowych

 

 Dzisiejsze alarmy mogą nie tylko skutecznie odstraszyć intruza, ale także wysłać odpowiednie komunikaty w celu poinformowania o zdarzeniu np. agencje ochrony jak i w formie sms lub głosowej samych właścicieli obiektu pod ich nieobecność.

zodziej_243

Standardowo instalacje, wykonywane są jako instalacje przewodowe. W przypadku konieczności montażu okablowania w budynku już zamieszkałym lub w którym ułożenie przewodów pod tynkiem jest uciążliwe i trudne, z kolei korytka na ścianach są nieestetyczne stosuje się elementy bezprzewodowe.

 

Urządzenia bezprzewodowe spełniają te same funkcje co przewodowe, jednakże komunikacja między urządzeniami odbywa się drogą radiową.

 

Dobierane przez nas urządzenia takich producentów jak Satel, DSC, GE, Rokonet-RISCO, Alarmtech, Visonic, Elmes, Jablotron są sprawdzonymi markami które istnieją na rynku od kilkunastu lat i są stale udoskonalone pod kątem coraz to nowszych rozwiązań programowych i technicznych. Dzięki dużej znajomości w tematyce elektronicznych zabezpieczeń obiektów, możemy zagwarantowć rozwiązania bardzo funkcjonalne i jednocześnie nie drogie.

Każdy system sygnalizacj włamania powinien obejmować nie tylko wnętrze pomieszczeń, ale również obwód – drzwi i okna. Dzięki rozdzieleniu tych dwóch stref: wewnętrznej i obwodowej masz możliwość dopasowania poziomu zabezpieczenia do codziennego rytmu życia Państwa rodziny.


Opuszczając dom włączamy czuwanie pełne – wtedy każdy ruch wewnątrz jak i otwarcie drzwi lub okien wywoła alarm. Kiedy jednak pozostajemy w domu, a chcemy zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, system może automatycznie załączyć czuwanie obwodowe o określonej porze, wtedy próba wtargnięcia przez drzwi lub okna zostanie natychmiast zasygnalizowana wywołaniem alarmu. W przypadku gdy dom ma więcej niż jeden poziom, można np. na noc załączyć nocną ochronę z wyłączeniem stref wolnych od ochrony – np. łazienki, sypialni, pokoju dziecka.
 
Tak dopasowany system nie utrudni Państwu swobodnego trybu życia, lecz dodatkowo zapewni do maksimum bezpieczeństwo Waszej rodzinie.
 
Działamy na terenie miast: Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, oraz wg. przyjętego zlecenia.

 

Każdy montowany przez nas alarm, można w każdej chwili przyłączyć do dowolnej Agencji Ochrony, która będzie go monitorować poprzez własną stację monitorowania alarmów.

Copyright © 2013 ELTECH - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl