monitoring - telewizja dozorowa CCTV

telewizja dozorowa

 

Od Czego Zacząć ?

 

Wszystko zaczyna się od naszej wizyty.Przeprowadzamy wizję lokalną obiektu gdzie dokonujemy symulacji zagrożeń i dobieramy odpowiednie urządzenia spełniające Państwa oczekiwania, oraz ustalamy miejsce rozmieszczenia kamer.

 

Dobór Sprzętu.

 

Najczęściej stosowanymi kamerami są kamery kompaktowe w obudowie z grzałką, kopułkowe, a tam gdzie panuje mrok np. piwnica, kamera z doświetlaczem podczerwieni.

 

W ofercie posiadamy kamery:

- kopułkowe wewnętrzne - kolorowe, tryb dzień/noc

- kopułkowe zewnętrzne wandaloodporne - kolorowe, tryb dzień/noc

- kompaktowe wewnętrzne i zewnętrzne z dodatkowym obiektywem - kolorowe, tryb dzień/noc

- kamery obrotowe wewnętrzne i zewnętrzne

 

a także akcesoria do kamer:

- obudowy zewnętrzne do kamer kompaktowych

- obudowy dodatkowe do kamer kopułkowych

- obudowy o podwyższonym parametrze ochrony IP

 

 

W zależności od ilości kamer najczęściej sotoswane są rejestratory cyfrowe na: 4,8,9,16 kanały, czas nagrania jest zależny od wielkości i ilości dysków twardych zainstalowanych w rejestratorze może sięgać nawet 50 dni i więcej.

 

Rejestrator cyfrowy wyglądem przypomina mały odtwarzacz DVD sterowanie zazwyczaj odbywa się za pomocą pilota lub myszki komputerowej, którymi to można uruchomić nagrania z dowolnego dnia, dowolnej godziny, następnie przewijać wstecz, do przodu z przyspieszeniem nawet 64-cio krotnym.

 

Jak Wygląda Montaż ?

  

Podczas montażu systemu monitoringu, kamery zostają podłączone do cyfrowego rejestratora wizji, który nagrywa z nich aktualny obraz.

 

Instalowany przez nas monitoring, umożliwia dyskretną obserwacją osób przebywającym na terenie posesji, kontrolę linii produkcyjnych, a także pozwala prowadzić nadzór nad pracownikami i towarami w każdej firmie.

 

Systemy telewizji przemysłowej, dzięki swej funkcjonalności znakomicie uzupełniają systemy alarmowe, spełniając podobne funkcje (tryby pracy alarmowej), wykazując się jednak szeregiem funkcji dodatkowych jak możliwość łatwej i całodobowej rejestracji zdarzeń, łatwej transmisji danych (także Internet) itp.

 

 

Działamy na terenie miast: Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, oraz wg. przyjętego zlecenia.
Copyright © 2013 ELTECH - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl