instalacje elektryczne

instalacje elektryczne

 

Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i antenowych. Zajmujemy się wykonawstwem pomiarów i naprawami instalacji elektrycznych, na terenie Gliwic i okolic. Bogate doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam na realizację rozmaitych zleceń.

Nasza firma jest na tyle elastyczna, że bez problemu dopasuje się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dlatego też, jeśli zależy Państwu, aby wszystkie instalacje elektryczne zostały wykonane przez jednego elektryka, trafiliście doskonale!


Wybierając naszą firmę oszczędzacie nie tylko czas przeznaczony na poszukiwanie różnych fachowców, ale również pieniądze. Instalacje elektryczne powinny być nie tylko bezpieczne i niezawodne, ale także funkcjonalne, estetyczne i ekologiczne.

  

Wykonamy dla Państwa wszelkie potrzebne instalacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

Wykonywane przez naszą firmę instalacje elektryczne to niezawodność, solidność i estetyka w jednym. Dbamy o dobro i zadowolenie każdego Klienta. Nasz elektryk pomoże Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie instalacji, w zależności od potrzeb oraz rodzaju inwestycji.

Na każdym etapie służymy Państwu swoim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

 

Pomożemy przy załatwieniu czynności formalno-prawnych związanych z wydaniem warunków przyłączeniowych przez zakład energetyczny, czy też oddaniem instalacji elektrycznej do eksploatacji. 

Copyright © 2013 ELTECH - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl