Firma

Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń "ELTECH" jest niewielką firmą, profesjonalnie podchodzącą do powierzanych nam zadań. Od samego początku prowadzimy działalność w zakresie instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń obiektów na wypadek włamania i pożaru.

 

Firma "ELTECH" działa na podstawie Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji o numerze L-0137/10.

Pracownicy firmy posiadają stosowny wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

 

Nasza specjalność to systemy:


- Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) 

- Sygnalizacji Pożaru i Oddymiania (SSP)

- Instalacje Elektryczne

- Telewizja Przemysłowa (CCTV)

- Kontrola Dostępu (Access Control)

- Rejestracja Czasu Pracy (RCP)

- Centrale Telefoniczne

- Domofony i Wideodomofony

- Anteny TV SAT w tym Zbiorcze 


Staramy się aby nasze usługi były najwyższej jakości, a cena zachęcała do współpracy z nami, bo najważniejsza dla nas jest dobrze wykonana usługa.


Nasze usługi  wykonujemy na terenie miast: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Bytom, Ruda  Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, a także wg. przyjętego zlecenia.


Zapewniamy kompleksową realizację usług tzn.: montaż i uruchomienie, serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, naprawę istniejących systemów zabezpieczeń, a także okresową konserwację w celu zapewnienia prawidłowego działania dowonlego systemu.

 Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się dobrać odpowiedni sprzęt, który sprosta najbardziej nietypowym wymaganiom naszych Klientów.

 Zawsze dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, a zdobywane doświadczenie i wiadomości z zakresu nowych technologii, jeszcze bardziej pogłębiały nasz profesjonalizm.

 Odbyliśmy szkolenia w zakresie zabezpieczenia obiektu na wypadek włamania jak i pożaru.


 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

Copyright © 2013 ELTECH - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl